עיצוב גרפי – שי כהן, מעצב גרפי

עיצוב שמבין ביזנס?!

שמי שי כהן, אני מעצב גרפי שמתמחה במיתוג עסקים ובהתאמת חזות גרפית ומוצרי דפוס ואינטרנט שמטרתם ביצועים עסקיים והגדלת מכירות. נקודה.

הגעתי לעיצוב הגרפי מלמעלה, הייתי במשך שנים מנהל שיווק בחברות, ניהלתי תהליכי מכירה והחדרת מוצרים לשווקים שונים, לכאורה זה שנותן עבודה למעצבים ולא עושה אותה במקומם… אבל לא אני. משהו בי תמיד נמשך לעיצוב ויצירה של פנים ותדמית למוצר או עסק כלשהו, תמיד היתה בי התשוקה לתת לנייר את האינטרפטציה שלי ואת החזון שלי לגבי איך הוא אמור להיראות… כך הגעתי לעיצוב. ויתרתי על משכורות מצוינות בחברות גדולות, תנאים ועבודה די טריוויאלית (ותובענית…) כדי להכנס לעולם מרתק – זה היה בשנת 2009.

מאז עברו בסטודיו סימני דרך מאות לקוחות מרתקים שביחד איתי הקמנו להם תדמית עסקית מנצחת בה הם משתמשים מדי יום כדי לסגור עוד ועוד עסקאות להגדיל עוד את עסקיהם. המיתוגים של סטודיו סימני דרך מאופיינים בכך שהם מתאימים לעסק בכל גודל שלו, גם בשלב ההתחלתי כאשר הוא קטן ובתחילת דרכו אך גם כאשר הוא צובר תאוצה ומגוון הפרסומים גדל. בסטודיו סימני דרך מביאים לכל עסק עוצמה עסקית וחזות שמעודדת מכירות מהרגע הראשון – ובכל פרוייקט.

היום אני יודע שכיוון שאני מגיע מהכיוון העסקי – דווקא יש לי בעיני הלקוחות יתרון על פני מעצבים אחרים. אני תמיד נכנס לראשו של הלקוח הסופי לפני שאני מתחיל לעצב, אני תמיד בוחן את השוק בעיניים מקצועיות לפני שאני בוחר צבעים וצורה, אני תמיד בוחן את המתחרים של העסק לפני שאני מחליט האם הלוגו יהיה טיפוגרפי (עשוי מאותיות) או סימבולי (בשילוב סמל). היום אני יודע שיש לי מה להציע כדי שלקוחותיי יצליחו בעסקיהם – לזה אני חותר בכל פרוייקט.

רוצים לתאם איתי פגישה בה נבחן כיצד לעצב לעסק שלכם? אין קל מזה… מלאו את הטופס ליצירת קשר ואני כבר יעשה את השאר…

בברכת עסקים פוריים,

שי כהן – מעצב גרפי 
סטודיו סימני דרך