מיתוג

בסטודיו סימני דרך תמצאו חבילות מיתוג שמטרתן להביא את העסק שלכם למצב שבו הוא ממותג בצורה מקצועית ומלאה בזמן היעיל ביותר ובמחיר המשתלם ביותר.

חבילת המיתוג המלאה כוללת:

1. תהליך "סיר לחץ" – מפגש ייעודי שמטרתו מציאת שם לעסק או חברה, סלוגן והגדרה שיווקית נכונה.
"סיר לחץ" הינו מפגש סיעור מוחות מקצועי וייחודי לסטודיו סימני דרך המתקיים עם יועץ שיווקי. המפגש מתקיים בסטודיו סימני דרך או באמצעות הסקייפ.
תוצרי התהליך הם:

  • הגדרת המטרות השיווקיות
  • אפיון הקונספט השיווקי
  • בדיקה ישירה של רעיונות מקוריים לשמות וסלוגנים עבור העסק החדשBTN
  • הצעות מקוריות לשם עסק תוך כדי התהליך + מספר הצעות נוספות במידת הצורך

2.  עיצוב לוגו עבור העסק (מספר דוגמאות לבחירה + הדמיות לצורך פרספקטיבה שיווקית).

3. עיצובים גרפיים כגון כרטיסי ביקור / נייר לוגו למכתבים והצעות / מעטפה עם המיתוג החדש.

4. עיצוב תמונת קאבר ופרופיל לצורך ניהול דף עסקי בפייסבוק + קבצי לוגו עבור אתר אינטרנט לפי דרישה.

————————————————————-

ניתן כמובן להרכיב חבילות מיתוג שמתאימות לצרכים המדוייקים שלכם אנו מבצעים את כל סוגי העבודות הגרפיות לדפוס לרבות: פליירים, קטלוגים, ברושורים, חוברות ועוד. אנו מעצבים שלטים בכל גודל ולכל מטרה: שלטי חזית, שלטי חוצות, רולאפים ועיצוב מותאם לתערוכות וכנסים. ניתן לשלב בחבילות מוצרי שיווק אינטרנטיים כגון: הקמת אתר אינטרנט לכל צורך (תדמיתי, קטלוגי, חנות), הקמת דפי נחיתה, הקמת תשתית שיווקית ומתוחזקת בפייסבוק ועוד…

ADRENALINE_PanoramaSחדר כושר "אדרנלין" בכרמיאל, מיתוג ועיצוב אוירה סטודיו סימני דרך

למה לבחור בנו?

בסטודיו סימני דרך מכירים לעומק את עבודת המיתוג ויודעים לחבר מטרות עסקיות עם גרפיקה. לכל אחד מאיתנו יש מישהו קרוב שיודע ל"שחק" עם תוכנות גרפיות ואולי הוא אפילו די מוצלח בזה אבל כמו שלא ניתן לסטודנט רפואה שנה ראשונה לבצע הליך רפואי מורכב כך גם צריכה להיות הגישה שלכם בנוגע לעסק.

"אין הזדמנות שניה לעשות רושם ראשוני" את זה לא אנחנו אמרנו אבל אנחנו חיים את זה יום יום ושעה שעה – בגלל זה אנחנו משקיעים, משפרים ומאמנים את עצמנו להיות הכי טובים. עבורכם.

צרו קשר כאן

סטודיו סימני דרך | מיתוג שמבין ביזנס - רח' המתכת 28 א.ת. כרמיאל (מכתבים ל: אשור 5/2 כרמיאל), טלפון: 072-2524247, נייד:054-5458974