המלצות

scan0017

עיצוב לוגו Music Project אולפן הקלטות בצפון

שי כהן – איש מפתח

כשהגעתי אל שי כהן ו"סימני דרך"  הוא קיבל לידיו עסק רדום, ובעל עסק שלא היו לו  את הכלים ולכן גם לא את הרצון לקדם ולשווק אותו. שי עבד איתי מהשלבים הראשונים של מיתוג העסק, עיצוב האתר, כרטיסי הביקור והמעטפות, דרך הצבת מטרות והגדרת הדרך להגיע אליהן בדרך לשיווק העסק ללקוחות פוטנציאליים. שי הכיר לי את הפייסבוק ככלי עסקי ועבד איתי על מיקוד הפרסום לקהל היעד שלי, לימד אותי לתחזק ולנהל את דף הפייסבוק של העסק.
המילה הנכונה והמדוייקת שאני יכול לתת לתהליך שעברתי עם שי כהן היא – מינוף.   מינוף העסק עצמו – דבר שניכר בכמות הלקוחות ונפח העסקאות שנסגרות.  וכן מינוף שלי, כבעל עסק שהיום רואה בשיווק של העסק שלו, אתגר מלהיב ומספק במקום מטלה סיזיפית וקשה.
מלבד לעניין המקצועי של שי, שלפי דעתי ונסיוני, אין שני לו, שי כהן הוא גם בן אדם שתמיד מסתכל קדימה, חיובי, נותן רוח גבית, יוזם, בעל יכולות דידקטיות שמדביק אותך ברצון להצליח, להעיז ולנצח. אני חייב לו תודה ענקית על כך שעזר לי הציל את העסק ותרם לו ולי רבות. לכל מי שצריך לכווון, למתג ולשווק את העסק שלו, אני ממליץ בחום על שי כהן ו"סימני דרך".
עדי דרוקר, בעלים באולפני MusicProject באמירים
שמי ראובן כהן, מאמן אישי ועסקי בעל ותק של כ-18 שנה בתחום הלlogos_new-66ווי העסקי.

רבים מלקוחותי מקבלים שירות מקצועי ואדיב מסטודיו סימני דרך ואני מקפיד להכיר את שירותי הסטודיו לעסקים אותם אני מלווה כחלק מתהליך הבניה של העסק שלהם.
כשאדם מתחיל את דרכו העסקית חשוב שילווה אותו בתהליך המיתוג גורם מקצועי ומנוסה בעל ידע בשיווק ומכירות. בגישה זו מתקבלת תוצאה שהשוק מכיל במהירות גבוהה יחסית ובכך "נחסכות" מבעל העסק החדש שנים של חבלי לידה תדמיתיים. כשעושים את הדברים בצורה מקצועית מגיעים להישגים מהירים. סטודיו סימני דרך והגרפיקאי שי כהן יכולים לתרום לכם רבות בהשגת תוצאה זו והם מומלצים בחום.

מוזמנים להכיר אותי באתר החדש שלי (שנבנה ע"י סטודיו סימני דרך אף הוא)
או להתקשר אלי לקבלת פרטים נוספים על השירות שלי או של סטודיו סימני דרך.

ראובן כהן | מאמן אישי ועסקי | נייד: 052-3488113

מכתב המלצה על סטודיו סימני דרך

שמי שמוליק אביר ואני הבעלים של "רנסנס הפקות" חברה העוסקת בהפקת אירועים פרטיים.

אני בהיכרות עם סימני דרך כשנתיים וקצרה היריעה מלספר על החברה הזו ועל העומד בראשה שי כהן. קיבלתי שירות מיקצועי ברמות גבוהות יחס ושירות אדיבים ביותר ומחיר הוגן לחלוטין. גם כפניות חריגות ובשעות שאינן מקובולות תמיד קיבלתי שירות ומענה טובים. ממליץ ביותר על התקשרות מולם.

שמוליק אביר

רנסנס הפקות

במסגרת עבודתי, נפגשתי עם שי בהקשר של מספר פרויקטים, עבור לקוחות שונים. זו גם הסיבה שאני מרגיש בטוח בכתיבת ההמלצה זו.

אני מאמין כי הצלחה של פרויקט, מורכב ככל שיהיה, מסתכמת בסופו של דבר בקשר שנוצר בין האנשים שעובדים עליו. שי הוא אדם עם המון אנרגיות חיוביות, אדם שיעשה כל שביכולתו כדי שהפרויקט יצליח. שי מתייחס ברצינות לעבודתו ולהתחייבויות שהוא נותן. הדבר מתבטא בעמידה בלוחות הזמנים שהוגדרו כמו גם לאיכות התוצרים. הניסיון של שי במיתוג עסקים מורגש למן הרגע הראשון. שי הוביל אותי ואת לקוחותיי לאורך תהליך מובנה ודאג בכל שלב להעניק מניסיונו המקצועי, ובכך כיוון אותנו למיתוג השיווקי והתדמיתי הנכון.

אין לי ספק כי גם בעתיד אשתמש בשירותיו של שי ואני ממליץ לכל בעל עסק או חברה לעשות זאת גם.

בכבוד רב,

אופיר אמיתי

חברת סופט-קון בע"מ

logos_new-62שלום לכולם

לעצב או למתג את העסק או את שם העסק החדש, זה לא דבר מובן מאליו.
לכך נדרשים תחקיר מעמיק, מעוף, מקצועיות והרבה אינטואיציה.
שם העסק הוא דבר שאמורים להתחבר אליו, ולהיטמע לתוכו.
השם החדש הוא תעודת הזהות שלנו לעיתים לכל החיים.
לכן, כשבאים למסד את העסק החדש ולמתגו כראוי, נדרש איש מקצוע מושלם.
שישכיל להדריך אותנו ולהוציא מתוכינו את זהותינו ודרכינו.
אני זכיתי להתחבר למקצוען שכזה,שבפרק זמן קצר יחסית,הגשים את חלומי!
תודה לך שי, אני הצלחתי גם אתם יכולים!
גדעון ליבוביץ | "בונטון הפקות אירועים" | פלאפון 0509466686
logos_new-49אני צביה הלל, בעלת משרד ארגמן נדל"ן

ממליצה מאד מאד להגיע למיתוג ושיווק העסק לסטודיו סימני דרך וכל זאת משום שאני הגעתי לשי שנה אחרי שפתחתי את העסק שלי ולא הרגשתי שאני מצליחה לשווק ולהציג את עצמי נכון. כבעלת משרד תיווך – היה חשוב מאד שהמיתוג של הלוגו, המודעות והשלטים יעשה בצורה הטובה ביותר וייצג את הדרך שלי בתיווך.

כשהגעתי לפגישה הראשונה הופתעתי לטובה כשהבנתי איזו עבודה עמוקה אנחנו הולכים לעשות יחד.

הפגישה היתה כשעתיים שבהם שיי חקר אותי שתי וערב לגבי אופי העבודה, מהות העבודה, הערך המוסף שאני מביאה ללקוחותיי, האמונה שלי לגביי איך הדברים צריכים להעשות, מה חשוב לי ביותר בהצגה העצמית שלי, מה זה תיווך בשבילי ובעצם על כל נושא ורגש שהיה לי לגבי התיווך ואני – ממקום מאד עמוק בבטן. העבודה היתה נפלאה וגם עזרה לי לחשוב מה אני באמת רוצה שיהיה ודבר זה מיקד אותי בעבודתי. לאחר מכן קיבלתי 3 דוגמאות לוגו ויחד עם שי בניתי לוגו שמייצג אותי ואת המהות שלי בתיווך. אני יודעת היום שיש לי על מי לסמוך ובכל נושא של שיווק אני מגיעה לשיי לעיצוב.

תודה רבה סטודיו סימני דרך
שי ויערה.

צביה הלל

 

 logos_newAVANהתמזל מזלי ביום בו הכרתי את שי כהן.

 שי ערך עמי סיעור מוחות מודרך ולאחר מכן מיתג ועיצב עבור חברתי העוסקת בייזום ובנייה נדלנ"ית לוגו, כרטיסי ביקור, פולדר, שלטים, מגנטים וחומר פרסומי נוסף.
 מהרגע הראשון הרגשתי כי שי פועל במקצועיות, יצירתיות, חוכמה, ופתיחות מחשבתית אשר הובילו לעיצובים ומיתוג אשר עולים באיכותם על ציפיותי (הלא פשוטות).
 אני ממליץ בחום רב על שי, הן כמקצוען בתחומו והן כבן אדם מדהים ונוח לעבודה.
בברכה,
רועי שגיא
אוונגרד, חברה לבנייה ויזמות נדל"ן בע"מ
logos_new021הי שי,
רציתי להודות לך על מהלך המיתוג השיווקי שעשינו.
התהליך היה מובנה, פשוט ומדוייק ולווה בזמינות שלך לסוגיות ובקשות שונות שעלו ממני במהלכו. גילית גמישות ונכונות לסייע גם אם קצת מעבר למסגרת וזה לא פחות חשוב…
והכי חשוב: אני מאוד מרוצה מהתוצאה, ואוהב את מה שאני רואה בכל פעם מחדש :-). גם הפידבקים מהסביבה מצויינים, דבר שמעיד על איכות התוצאה…
 
תודה,

 

 

בברכה,
לירון ברוורמן
Coach-IT, מאמן אישי ועסקי
logos_new_wedהגעתי לשי במסגרת פיתוח והקמת עסק בצילום.

לפני ההיכרות עם שי, חשבתי שמיתוג הוא מהלך פשוט, סתמי ולא ממש חשוב, במסגרת כל שאר המטלות שעמדו בפניי.
מיד בפגישה הראשונה עם שי, קלטתי כמה אני טועה. שי גרם לי להבין שהמיתוג הוא לא רק בעל חשיבות עצומה, אלא שזה שלב הכרחי וראשון במעלה.

התהליך שעברתי אצל שי, גרם לי "לפקוח את העיניים" ולהבין יותר טוב מה אני רוצה מעצמי ומהעסק, מה המסר המתאים של העסק וכו'.
המיתוג הוא תוצאה של התהליך הזה ושל התובנות שאתה מגיע אליהן בעזרת הנחייתו של שי.

מצאתי ששי הוא אדם רציני, כשרוני מאוד, ובעל ידע החורג גם מעבר למה ש"צריך".
אין לי ספק שהפנייה שלי לשי היא אחד הדברים הטובים שעשיתי עבור עצמי בזמן האחרון, ואני ממליץ לאחרים לעשות כך גם.

שגיא בן יצחק
צילום אירועים Wedding Art

רוצה לומר תודה לשי כהן, מסימני דרךwww.lotuscenter.co.il
על בניית האתר החדש שלי.
מקצועיות, ענייניות, כשרון.

יחס חם, אמינות, אנושיות.
הרגשה נפלאה שיש מענה לכל שאלה, לכל מייל, לכל טלפון.
שיש התייחסות ופתרון.
שיש מישהו קשוב ואינטליגנטי מאוד.

יש עוד כמה דברים קטנים
אך הסך הכול מוצלח, מבטא אותי ואת דרכי.
שמחתי, אהבתי, נהניתי
כל הדרך כולל התוצאה.

תבורך שי
בכל טוב
בהצלחה גדולה
במישור האישי, הזוגי, המקצועי.
ברפואה שלמה, באהבה גדולה, בשמחה גדולה
ובהמשך היצירתיות הטובה שבך.

אילאנה בהט
מורה רוחנית ליצירת מציאות
"ואהבת לרעך כמוך"
אתר הבית (שבנית)
www.lotuscenter.co.il

background-color: #e3e1e1;

logos_main-04להתחיל את העסק עם שי כהן זה הצעד הכי נכון לעשות וכמובן להמשיך איתו לאורך כל הדרך. שי עיצב עבורי הכל החל מלוגו ועד כרטיסי ביקור, אתר וכל עיצוב שהייתי צריכה עבור העסק.
שי מומחה בהפיכת עסק מסתם רעיון לשם שיכול למתג ולהגדיל מכירות ולהפוך את החלום למציאות.
התחלתי את העסק עם שי, ההתלהבות של שי, האמינות והסבלנות, השרות המצויין וכמובן הכישרון לתת לעסק שם ולוגו שיריץ אותו ויקדם אותו הופכים את שי כהן למוביל בתחומו.
ממליצה בחום לעבוד איתו!

ניתן להתרשם מהלוגו והעיצוב באתר

logos_new022שי היקר,
 
אני ממליצה עליך בכל פה כי עשית עבודת מיתוג מקצועית ומדוייקת מאד תוך התחשבות ברצונות, באישיות ובראיית הלקוח..
כאדם, אתה סבלני, קשוב, רגיש, זריז, מהימן, מוכן לשינויים ועושה זאת באהבה. פעלת כמו מאמן אישי- זיהית את המאפיינים החזקים, את העוצמות העיקריות והעלית על הדרך בצורת כרטיס ביקור יפה ומעניין.

 

המותג שלך-סימני דרך- אכן מתאים לצורת עבודתך. יישר כוחך.

 

עדינה מלול – מאמנת אישית

 

אקשן אימון אישי מהסרטים
logos_main-25מקור האושר – פלדנקרייז וטיפולי מגע

הי שי,
רציתי להודות לך על כל מה שעשית (ותמשיך לעשות) עבורי ובעיקר עבור העסק שלי. המיתוג החדש שבנית – הוא רענן, צעיר ומושך את העין המודעות שעיצבת עבור העיתון – עושות את העבודה וגורמות בכל פעם לטלפון לצלצל. הקופירייטינג שלך מניח את כל המחשבות שלי באופן מסודר וממוקד שמניע את הלקוחות הפוטנציאליים שלי לפעול ולהגיע עד אלי אחרי כל כך הרבה זמן של התחבטויות והתלבטויות ופחדים ובעיקר חוסר התקדמות, היה לי מזל שהכרתי אותך.
אחרי שאנשי שיווק ופרסום אחרים לימדו אותי להיזהר – למדתי לסמוך עליך ולהקשיב לעצות שלך, למדתי שאתה שוחה בשיווק ובפירסום כמו דג במים ואני שזקוקה למצופים אפילו בבריכה- יכולה להיות היום רגועה- אתה כאן.
ואתה מדהים, איכפתי, רוצה בהצלחה שלי, מבין למה אני מתעקשת להמשיך דווקא בדרך הזו שבחרתי למרות הקשיים אתה לוקח את אבני הנגף שיש לי בדרך ומפנה אותן אחת אחת – רק כדי שאגיע לכל אלו שזקוקים לי שהם יידעו שאני כאן למענם, שהם יתקשרו, אתה מייצר לי את ההזדמנות להצליח ואני מקווה שתהיה לי החוכמה לעבור בשער הזה ולהגשים את הייעוד שלי.
אני מאחלת לכל בעלי העסקים החדשים כמוני , אלו שרק מתחילים בצעדיהם הראשונים – שיכירו אותך, שיזכו ליהנות מהשירות האדיב והמהיר,מהיושר שלך, מהאהבה שיש לך למה שאתה עושה, מהיכולת המופלאה שלך להבין מיהו האדם שנמצא לפניך ולאילו לקוחות הוא מתכוון להגיע – לפעמים אפילו עוד לפני שהוא עצמו יודע… היכולת הזו שלך לגרום לעסקים אחרים לבלוט מעל האחרים, להצליח,  להגיע ללב האנשים שבאמת זקוקים לנו – היכולת הזו היא מתנה מופלאה.
ואני מקווה שתעניק אותה לעוד הרבה כמוני 
בהצלחה מכל הלב.
ענת שץ, מורה לפלדנקייז – מקור האושר
logos_new_MIGMUעיר ללא אלימות – עיריית כרמיאל

ביצענו עם "סטודיו סימני דרך" עבודת מיתוג ועיבוד תמונות לדפי הפייסבוק השונים של מחלקת "עיר ללא אלימות" בעיריית כרמיאל.

ברצוננו לציין לטובה את השירות המהיר והמקצועיות של שי כהן שבאה לידי ביטוי בזמן העבודה ברעיונות יפים ששמחנו ליישם. לעבודות מיתוג, גרפיקה ועיצוב לאינטרנט אנו ממליצים על "סטודיו סימני דרך" בכל פה!

מיכאל גינקר, מנהל תוכנית "עיר ללא אלימות" עיריית כרמיאל

logos_newPROFITIME שירותי משרד

רציתי רק לאמר תודה. אבל תודה גדולה, לא סתם אחת שנזרקת לאוויר. עם המון כשרון ויותר מזה, עם המון רצון לעזור, עברתי אצלך תהליך קצר,קולע ולא מכאיב שבסופו נולדו לי ילדים חדשים: לוגו וסלוגן, ושני נכדים: ברושו וכרטיס ביקור. תודה על שלא הרמת ממני ידיים והיית קשוב לרצונות שלי בתוך התהליך הזה. תודה על ההכוונה, העצות והטיפים בכל הקשור לשיווק ולמיקוד. תודה על הריצות בערבים ובבקרים לבית הדפוס, המהירות שבעשייה היצירתית ואת התמיכה והרעיונות שצצו אצלך בכל פגישה. קשה למצוא כמות כזו של ידע וכישרון המגיעים בחיוך גדול באיש אחד.

תהליך המיתוג המרוכז עזר לי להתפקס ולהבין איך אני רוצה שהעסק שלי יראה ומה המסר שאני רוצה להוציא מתוכו.  דבר שלא היה לי ברור עד שהתחלנו לעבוד ביחד. זה שאתה התרוצצת ופיקחת על תהליך הדפוס פינה לי המון זמן יקר.

אנשים שרואים את כרטיס הביקור מחייכים דבר ראשון והומור כידוע שובר את הקרח. הדבר השני שהם עושים, זה לשאול "מסדרגים את העסק? מה זה אומר?"  ומכאן השיחה כבר קולחת.
הסלוגן הפך לקאלט!

אז פשוט.. ת-ו-ד-ה !

לילך גונן, מנכ"לית Profitime שירותי משרד

בשביל המילים – סיפורי חיים

עיצוב לוגו סמדר וייצמן "בשביל המילים" - כותבת סיפורי חיים

לשי שלום, תכננת יחד איתי כרטיס ביקור ופלייר שיש בהם את עיקרי הדברים שצריכים להיות מוצגים, והתוצאה – כרטיס ופלייר שאמורים להביא תועלת וגם מאוד יפים ויזואלית שיווקיים ואסטתיים.
השירות היה מצוין, יעיל, מהיר לשביעות רצוני. שיתפת אותי כראוי בתכנון. מאחלת לך בהצלחה בהמשך העשייה.

סמדר ויצמן, סיפורולוגית – בשביל המילים סיפורי חיים

 

 

 

סטודיו סימני דרך | מיתוג שמבין ביזנס - רח' המתכת 28 א.ת. כרמיאל (מכתבים ל: אשור 5/2 כרמיאל), טלפון: 072-2524247, נייד:054-5458974